P90X - Den 4.

29. srpna 2014 v 9:01 | Já |  P90X

Poznatek z předchozího dne: Svaly už jsou v pohodě. Dokonce mě ani nebolej ruce po včerejším záhulu s činkama. Myslím, že je to zásluhou pořádného protažení před i po, které je vždy součásti videa. :)

Den čtvrtý:
Výška: 170
Váha: 77
Obvod pasu: (změřím až po týdnu)

Cvičení dne: Yoga X (video)
Pfuj!... pro mě osobně fakt nejhorší a nejnáročnější cvičení. Ono když se řekne jóga, tak si spousta lidí představí pohodičkové protahování v upnutých kalhotách. Ale silová jóga, no, to je dámy a pánové něco úplně jiného!

První polovina (nejdelšího cvičení z celé série = hodina a půl) je zaměřená vyloženě na silovou jógu, kde se plácáte z jednoho válečníka na třetího a furt dokola, na zem, nahoru, udržet postoj. A bez přestávek je to fakt záhul a za chvilku z Vás začne téct jak konve. Navíc, pokud jste do té doby s jógou nepřišli vůbec do styku, tak je to zpočátku docela náročné sledovat, co se vlastně má dělat. Tony to sice popisuje, ale těžko se kontroluje, co se zrovna děje na obrazovce, když máte hlavu dole, levou nohu nahoře a trupem jste otočeni zády k obrazovce… o.O

Druhá polovina je o poznání jednodušší, i když se tam najde pár cviků, které dají zabrat břišnímu svalstvu, které docela potrápí. Nejpříjemnější z celé části je pak posledních deset minut. Suprové protažení a relaxace. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama